fbpx

Co się kryje za hashtagiem „#EtykietaMaZnaczenie!”?

Sticko to nie tylko drukarnia cyfrowa. Oprócz projektowania i realizacji wydruków, zajmujemy się także budowaniem świadomości na temat tego, jak ważne jest, jaką naklejkę umieszczasz na oferowanym przez siebie produkcie. Z tego powodu stworzyliśmy hashtag, z którym udowadniamy i przekonujemy, że #EtykietaMaZnaczenie!

Co tak naprawdę sprawia, że klient wybiera Twój produkt?

Na sklepowej półce trwa zacięta walka o uwagę konsumenta – jedynym orężem jest tu atrakcyjna naklejka na opakowaniu! Ciekawy projekt, wyraźne logo, zachęcające kolory, wszystko to pomaga przyciągnąć wzrok klienta i przekonać go w ułamku sekund, że to właśnie po Twój produkt warto sięgnąć. Jak sam widzisz, #EtykietaMaZnaczenie – bezpośrednio wpływa na wskaźniki sprzedaży Twoich wyrobów!
Atrakcyjny projekt jest ważny, ale to nie jedyny aspekt. Pod hashtagiem na portalach takich jak Facebook czy Instagram znajdziesz nasze realizacje. Wiele z nich jest uszlachetnianych, na przykład poprzez użycie papieru ozdobnego czy strukturyzowanego, a także poprzez wykorzystanie złocenia czy też foliowania. Bardzo gorąco zachęcamy, żebyś obejrzał zdjęcia z #EtykietaMaZnaczenie – gwarantujemy, że będziesz zachwycony!

Jeszcze słowo o detektywach

Pamiętasz artykuł „Etykieta z nadrukiem a wizerunek marki”? Zastanawialiśmy się tam, co upodabnia Twoich klientów do Sherlocka Holmesa czy Philipa Marlowe’a. Konsumenci patrzą na każdy produkt oczami detektywów, a większości wskazówek dostarcza im właśnie naklejka na opakowaniu. Dlatego musi ona nie tylko dobrze wyglądać, ale także dobrze świadczyć o zawartości pudełka, butelki czy kartonika.

Jeśli więc sprzedajesz wegańskie kosmetyki bez dodatku szkodliwych substancji chemicznych, to byłoby dziwne, gdyby etykieta zdobiąca Twój produkt została wyprodukowana w sposób nieekologiczny. Jeśli natomiast oferujesz wyjątkowe, kraftowe piwo, to nie będzie do niego pasowała banalna naklejka. Nie ignoruj przekazu, jaki niesie ze sobą opakowanie Twojego dzieła! Pamiętaj, że #EtykietaMaZnaczenie!