fbpx

Dlaczego my?

BO ETYKIETA MA ZNACZENIE

Jesteśmy po to, aby dać Państwu jak najlepsze rozwiązania. Począwszy od projektu, druku, procesów uszlachetnień na gotowym produkcie w postaci etykiety kończąc. Oferujemy wyważoną propozycję pomiędzy najwyższą jakością drukowanych przez nas etykiet, a ceną ich wykonania. 

Ludzie są wzrokowcami. Ponad 83% informacji odbieramy zmysłem wzroku. Współczesna sprzedaż produktu to nie tylko jakość oferowanego artykułu, ale także estetyka etykiety i opakowania. W przeciętnym supermarkecie klient w ciągu minuty mija ponad 300 różnych towarów, a ponad połowa zakupów jest dokonywana pod wpływem impulsu. Istnieje zatem konieczność wyróżnienia się w masie oferowanych przez rynek marek i produktów. Interesująca forma, ciekawy dobór barw i interesująca grafika przyciągają wzrok i zapadają w pamięć konsumentów. Od czasu wynalezienia, w 1935 roku przez Ray’a Stantona Avery’ego, etykiety samoprzylepnej nastąpiła prawdziwa rewolucja w sposobie znakowania towarów. Z racji tego, że etykieta praktycznie nie istnieje w oderwaniu od opakowania, w dużej mierze nowe trendy wzornicze pokrywają się z designem obowiązującym w branży opakowań. Rywalizacja o przyciągnięcie uwagi konsumentów odbywa się codziennie. 

TECHNOLOGIA I MOŻLIWOŚCI

Jesteśmy częścią zakorzenionej na europejskim rynku firmy poligraficznej OBIO Domu Produkcyjnego sp. j. Drukarnia została założona w 2008 roku. Od początku istnienia firma dba o ciągłe unowocześnianie parku maszynowego oraz rozwój swoich pracowników. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują produkty najwyższej jakości, a także gwarancję profesjonalnego i indywidualnego podejścia do każdego zlecenia. Nasz zespół tworzą specjaliści z wielu dziedzin związanych z drukiem, kreacją oraz szeroko rozumianym marketingiem. 

Głównym profilem działalności STICKO jest produkcja etykiet, naklejek i innych materiałów samoprzylepnych przeznaczonych dla wielu gałęzi przemysłu. Naszymi Klientami są między innymi firmy z branż: spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej, motoryzacyjnej, ogrodniczej, chemicznej  oraz logistycznej. Do produkcji naszych materiałów samoprzylepnych używamy tylko i wyłącznie najwyższej jakości surowców. Dbamy o środowisko naturalne, dlatego korzystamy tylko i wyłącznie z nośników oraz farb ekologicznych.
Oferujemy etykiety i naklejki drukowane na papierach oraz foliach, etykiety wielowarstwowe, etykiety typu shrink sleeve, etykiety na rolce (dostosowane do etykieciarek), naklejki na arkuszach, naklejki i etykiety cięte na osobne użytki, naklejki i etykiety drukowane od strony kleju oraz etykiety z perforacją. Proponujemy całą gamę uszlachetnień produkowanych przez nas etykiet, między innymi: lakierowanie UV, wykorzystanie dodatkowych kolorów z Pantone, foliowanie, srebrzenie czy złocenie.

Zapraszamy do współpracy.