fbpx

Etykiety i kupony lojalnościowe

Każdy klient lubi być doceniany, dlatego warto nagradzać go za regularne zakupy. W ocenie jego rzetelności pomoże podarowany wcześniej kupon lojalnościowy. Dzięki niemu podczas każdej wizyty klient będzie otrzymywał pieczątki lub naklejki, a zebranie wszystkich zostanie nagrodzone. W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest budowanie lojalności klienta wobec marki. Rosnąca konkurencja nieustannie próbuje przekonywać konsumentów nowościami, jeśli jednak Ty zapewnisz im wszystko czego potrzebują, to nie będą mieli potrzeby, żeby odejść.

Chętnie wykonamy dla Twojej firmy papierowe kupony lojalnościowe, które odpowiednio spersonalizujemy. Tylko od Ciebie zależy co zdecydujesz się na nich umieścić i w jakim kolorze będą. Większość ma format tradycyjnej wizytówki, dzięki czemu bez trudu zmieszczą się do portfela, a klient będzie mógł mieć je zawsze przy sobie. Mimo tego, że nasze produkty wykonujemy z papieru to są one dość odporne na uszkodzenia również z opcją dodatkowego foliowania czy na ekologicznych papierach kraftowych.

W naszej ofercie dostępne są również etykiety samoprzylepne, które można przyklejać na kupony lojalnościowe. Chętnie je dla Ciebie spersonalizujemy, umieszczając na nich logo lub nazwę Twojej firmy. Zakup etykiet do kuponów chroni Cię również przed oszustami, którzy często podrabiają podpisy ręcznie umieszczone na bonach. Dzięki naszym produktom tylko Ty decydujesz ile naklejek wydajesz i komu.

Największą popularnością cieszą się bony na 6 do 8 naklejek, po zebraniu których wskazany produkt klient może otrzymać za darmo. Na karcie jest również miejsce na wybrany tekst, w którym klient może uwzględnić obowiązujące zasady lub informację, np. jakiego produktu/ usługi dotyczy dana promocja. Umieszczenie takiej informacji jest bardzo ważne i pozwala uchronić firmę przed konsekwencjami.

Jesteśmy profesjonalistami, którym zależy na tworzeniu produktów wysokiej jakości, dlatego też klientom oferujemy precyzyjnie wykonane kupony lojalnościowe, a także etykiety z trwałym klejem, które bez trudu można umieścić na wybranej powierzchni.