fbpx

Etykiety NA BUTELKI

Doskonale sprawdzają się do oklejania butelek, a jednocześnie pozwalają na lepszą identyfikację wizualną danego produktu przez klientów. Etykiety samoprzylepne są powszechnie stosowane w przemyśle spirytusowym, winiarskim, spożywczym, browarniczym, kosmetycznym oraz wszędzie tam, gdzie oklejane są butelki ze szkła, tworzyw sztucznych lub innych materiałów.

Materiały używane do produkcji, posiadają odpowiednie atesty oraz certyfikaty. W ofercie mamy wszystkie rodzaje etykiet stosowanych do oklejania butelek. Papierowe, foliowe, specjalne, transparentne – wszystkie rodzaje materiału podkładowego. Niezależnie od tego czy reprezentujesz duży koncern, czy małą firmę z pewnością znajdziemy rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania.

Możliwy jest również niskonakładowy druk do krótkich serii oraz personalizacja w przypadku większej ilości wzorów.

Ze względu na dostępność różnych technik druku, szerokiej gamy uszlachetnień, zdobień i zabezpieczeń – będziemy mogli doradzić oraz zaoferować ciekawe rozwiązania.

Służymy pomocą w zakresie doboru odpowiedniego materiału do zadruku / rodzaju kleju / w zależności od przeznaczenia i podłoża, na które będą aplikowane etykiety. Jako STICKO działamy na terenie całego kraju i chętnie wykonamy oznaczenie dla produktów tworzonych przez Twoją firmę.

Począwszy od projektu, poprzez druk na gotowym produkcie kończąc, podlegają stałej kontroli. Oferujemy wyważoną propozycję pomiędzy wysoką jakością wydruków, ceną a przede wszystkim szybkością ich wykonania.

Popularność naszych usług

Klienci coraz częściej decydują się na indywidualnie dopasowane do potrzeb firmy etykiety na butelki i nie ma w tym nic dziwnego. To głównie wygląd produktu sprawia, że się go kupuje. Zakupy zazwyczaj robione są pod wpływem impulsu, dlatego producenci bardzo często wykorzystują ten fakt. Umieszczenie ciekawych etykiet na opakowaniach to powszechnie stosowany zabieg w różnych gałęziach przemysłu – spożywczym, kosmetycznym, farmaceutycznym, chemicznym i wielu innych.

Dlaczego warto skorzystać z usług oferowanych przez naszą firmę?

Ponieważ posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży i chętnie Ci doradzimy.

Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, w związku z czym do produkcji wykorzystujemy tylko wysokiej jakości materiały. Jednocześnie dbamy również o środowisko, jest to możliwe, dzięki użyciu nośników oraz farb ekologicznych.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn, który umożliwia nam szybkie wytwarzanie etykiet na roli pod etykieciarek lub do aplikacji ręcznej, szczególnie w kolorystyce CMYK.

Czy oferowane etykiety są trwałe?

Tak jak już zostało wcześniej wspomniane, są to produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów. Natomiast w celu jeszcze lepszej ochrony, możemy poddać je lakierowaniu UV lub zabezpieczyć za pomocą laminatu. Takie uszlachetnienie sprawia, że etykieta na butelkę staje się nie tylko trwalsza, ale również znajdujące się na niej elementy są bardziej wyraziste, dzięki czemu będą jeszcze lepiej wyróżniać Twoje produkty na tle innych.

Jak wygląda współpraca z nami?

Jeśli interesują Cię nasze etykiety na butelki, to skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Poprosimy Cię o krótką informację, na temat tego, czego od nas oczekujesz oraz na jaki rodzaj produktu szukasz etykiety. Chętnie doradzimy Ci również odnośnie wyboru najlepszego tworzywa, a także pomożemy dobrać właściwy rodzaj kleju lub materiału.