fbpx

Etykiety na rolce / roli nawinięte na gilzę

Dzięki nowej inwestycji i uruchomieniu wysokiej klasy maszyny drukarskiej cyfrowego Mark Andy Digital One z modułem fleksograficznym w naszej drukarni naklejek STICKO możemy sprostać najbardziej wymagającym zleceniom – druku etykiet na roli/rolce przy średnich, a nawet mniejszych nakładach. Produkty te mogą być przygotowane w dowolnym nawoju i szerokości wstęgi już od 2 cm, również z użyciem wykrojnika rotacyjnego z opcją wycinania czy perforacji. Etykiety konfekcjonowane przeznaczone są do etykieciarek. Oferujemy zarówno te wykonane na wysokiej jakości papierze najlepszych producentów, folii białej matowej i błyszczącej, transparentnej, foliach i papierach metalizowanych, oraz z dodatkowymi uszlachetnieniami(kolor Pantone, Cold Stamping, Lakier UV, laminat błysk/matt).

Wykonujemy je także w wersji z klejem akrylowym, kauczukowowym a także specjalistycznymi dla bardziej wymagających powierzchni. Dzięki zastosowaniu urządzeń do znakowania produkt może być nanoszony na towary łatwo, szybko i efektywnie. Oferujemy naklejki w różnych kształtach, formatach i podłożach, idealne do wszechstronnego znakowania towarów. Dla naszych klientów świadczymy szeroki zakres usług, dzięki czemu bez względu na branżę w jakiej działają każdy z nich znajdzie coś dla siebie.

Umieszczając je na produktach otrzymujesz doskonałą formę reklamy, co więcej, dzięki nim Twoje produkty mogą być oryginalne i wyróżniać się na tle konkurencji. Warto również zauważyć, że cyfrowe etykiety na roli, dzięki nowoczesnym technologiom są bardzo trwałe, estetyczne, a ich proces produkcji jest bardzo szybki. Doskonale wiemy, że nasi klienci szukają nowoczesnych i stylowych realizacji, które będą zgodne z nowymi trendami, dlatego też tworzone przez nas produkty wyglądają dokładnie tak, jak sobie wymarzyli.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.